Офіційний сайт Новосанжарського НВК

Новини

Осінь,і справді,чарівна пора року,сповнена ніжного смутку та багата на щедрі врожаї. Одягла вона землю в різнобарвні шати, аз новим урожаєм принесла достаток в кожен дім. Перші класи не залишилися осторонь такої краси і підготували виставку осінніх композицій.Яка творча фантазія у батьків першокласників,тут зібралась вся гарбузова родина,буяють різнобарв"ям осінні квіти,сплелися у неперевершені композиції різноманітні природні матеріали,уквітчана морозцем і чорнобривцями ненька Україна... Висловлюємо подяку батькам за допомогу в організації виставки. Класний керівник 1-В класу Ю.В.Гавриш

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23 вересня у Нових Санжарах відбулися урочистості з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення нашого району і області від фашистських загарбників та Дня селища. Спочатку відбувся мітинг-реквієм,в якому взяли участь представники трудових колективів і організацій Новосанжарщини. Колона пройшла центральними вулицями селища і зупинилася біля пам"ятника "Слави".Там відбулося покладення квітів і вінків до Вічного вогню.Далі,в центрі культури і дозвілля,після офіційної частини,відбувся святковий концерт.На сцені лунали віршовані рядки,котрі читали учні Новосанжарського НВК,а саме,11-В клас,та пісні у виконанні хорового колективу ветеранів селища "Багряне листя"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Урочистості з нагоди цього свята відбувалися біля пам"ятника Т.Г.Шевченка. Участь приймали учні Новосанжарського Нвк, працівники бібліотеки, читачі та поети Новосанжарщини. Свято було присвячене саме поезії Тараса Григоровича. Учні та бібліотекарі читали вірші,поети декламували свої сонати,а один із ветеранів заспівав думу. Свято пройшло під гаслом: "Читай!Формат не має значення". При завершенні свята всі учасники урочисто заспівали гімн України.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20 вересня відбувся благодійний концерт до Міжнародного Дня Миру

в ході якого було зібрано 3401 грн для постраждалих від воєнних дій школи міста Славянськ. В концерті приймали участь учні та колективи Новосанжарського НВК, також були задіяні вчителі та батьки. Зібрані кошти найближчим часом будуть передані за місцем призначення.


У ролі акторів

         Уже стало доброю традицією проводити тижні класів. Дуже цікавим він видався для десятикласників, які показували сценки із повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім»я», п»єси Михайла Старицького «За двома зайцями» та з інших відомих творів.

Герої з Івана Котляревського «Наталки Полтавки» - учні 10-В класу

В ролі «Фараонів» Корнійчука – Ігор Поляков та Денис Підопригора з 10-Г класу


Під час проведення тижня 10 класів вдалим вдався конкурс "Творчі особистості нашого класу", який відбувся 13 березня. Учні школи, вчителі, батьки та гості зацікавлено роздивлялися виставку  юних обдарувань. 

Всі роботи, створеної дитячими руками, прекрасні ! Особливої уваги заслуговують м'які іграшки та картини, вишиті шовковою стрічкою, Ярини Захарченко з 10-Б класу. 

Дивовижним є і храм виговлений із сірників та картини, які намалював учнень 10-Б класу Сергій Вісич.

Цінними є нагороди, а їх не мало, які представив Мирослав Колодяжний з 10-А, який є призером обласних змагань з боксу.

Дуже приємно, що наші діти такі творчі і талановиті!

 


  

              Літературно-музичну композицію , присвячену 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка підготували вчителі української мови і літератури Наталія Степанівна Вожегова та Галина Федорівна Тищенко разом зі своїми вихованцями у гарно прибраному залі нашої школи з портретом Т.Шевченка, символічними висловами, традиційним рушником, вишитим чорними і червоними стрічками. . В оригінальній формі було розкрито життєпис Шевченка, цікаво доповнений поезіями, цитатами відомих літературних критиків. По-особливому прикрасила свято пісня «Дорога до Тараса»,а Аня Зікранець майстерно виконала на бандурі «Садок вишневий коло хати». Родзинкою заходу були сценки «В науці у дяка», «Оксана і Тарас», «Кобзар та хлопчик –поводир», «Утоплена», «Катерина». Ведучі свята , Максим Михайлик та Наталія Чабаненко, гарно справилися зі своїм завданням. Твори Шевченка актуальні і сьогодні .

Тож ми всі повинні вивчати творчість Кобзаря.


"На вічнім шляху до Шевченка", - під такою назвою

пройшла година спілкування у 3-А, 3-Б, 3-Б класах 

Класоводи А.В. Горбенко, В.Ф. Прядко, та Г.К. Птиця розповідали учням про великого Кобзаря, діти читали вірші, а потім усі разом розгадували кросфорд. 

"Всі професії важливі... "

Учнями 9-А класу разом із класним керівником Аллою Анатоліївною Білокінь проведено захід на тему «Всі професії важливі, обери ту, що тобі мила. Всі професії хороші, обери ту, що приносить гроші». Діти говорили про те, що після закінчення школи усім доведеться обирати майбутню професію. Дев»ятикласники жартували, коли розповідали про програміста, який навчався у вузі, а працює євроремонтником і має «живу копійку» в кармані, про інженера-будівельника, який під час прийому на роботу повинен продемонструвати організаторські здібності, от наприклад, що робити із сантехніками, які не вийшли на роботу, або зі слюсарем, який несе трубу на «чермет». І завершили діти свій виступ гарними словами , що всі професії почесні. 


27 лютого відбувся виховний захід,присвячений одній із найбільш актуальних тем сьогодення – забруднення планети Земля. Сьогоднішнє населення Землі – суспільство суперспоживачів. Підраховано, що на кожного з нас протягом року витрачається 20 т. сировини, щоправда більша його частина –97 % іде… у сміття. Тому екотеатр мод «Райдуга», у складі якого є екологічна агітбригада і творча група модельєрів, під керівництвом Полянської Ю.В., Поставної С.О., Байбари Т.В., спробували дати відповідь на питання « Куди діти сміття?» Що з цього вийшло можна побачити на фотокартках.


«Диво, створене людиною»
21 лютого – Міжнародний день мови. Саме йому і був приурочений захід «Диво, створене людиною». А готувалися до нього бібліотекар шкільної бібліотеки Наталія Олександрівна Войтенко, учитель Олена Григорівна Шкільна разом зі своїм 6-В класом. Скільки гарних віршів прозвучало про мову нашу солов»їну! А скільки чудових пісень про неї виконали діти! Учні говорили і про книгу – скарбницю людських знань!
Бібліотекар Лариса Василівна Татаєва приготувала презентацію про мову. Із задоволенням діти переглянули виставку «Мово рідна, слово рідне» в читальному залі бібліотеки, де можна було побачити словники Грінченка і Даля, довідники, хрестоматії з літератури різних епох.
  

 

Черненко Юля

, учениця 10-В класу, гідно представила Новосанжарський НВК на районному конкурсі Я+Ти, також хочеться подякувати за участь у цьому конкурсі Кучинській Маргариті з 11-Б класу,що вийшла до фіналу конкурсу та Чабаненко Наталії з 10-В класу


"Диво, створене людиною"

             21 лютого – Міжнародний день мови. Саме йому і був приурочений захід «Диво, створене людиною». А готувалися до нього бібліотекар шкільної бібліотеки Наталія Олександрівна Войтенко, учитель Олена Григорівна Шкільна разом зі своїм 6-В класом. Скільки гарних віршів прозвучало про мову нашу солов»їну! А скільки чудових пісень про неї виконали діти! Учні говорили і про книгу – скарбницю людських знань! Бібліотекар Лариса Василівна Татаєва приготувала презентацію про мову. Із задоволенням діти переглянули виставку «Мово рідна, слово рідне» в читальному залі бібліотеки, де можна було побачити словники Грінченка і Даля, довідники, хрестоматії з літератури різних епох.

Конкурс читців поезій Великого Кобзаря

2014 рік проходить в Україні та світі під знаком 200-річчя Тараса Шевченка. Наймасштабніші заходи до річниці поета заплановані і в нашому НВК. У читальному залі бібліотеки підготовлено виставки «Віночок Кобзареві» та «Шевченко-художник». Проведено конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінаціях «Література» та «Образотворче мистецтво». А нещодавно відбувся шкільний конкурс читців поезій Великого Кобзаря. Захід покликаний був не лише вшанувати пам'ять Тараса Шевченка, а й актуалізувати й популяризувати його творчість, залучити молодь до шевченкової поезії – не за шкільними партами, а у формі творчого конкурсу. Адже діти читали поезію і під музичний супровід, демонструючи пошук нового бачення творчості великого українського поета. Кожна поезія учасника конкурсу з вучала по-особливому, хвилююче. Та змогли доторкнутися до глибин душ слухачів Анастасія Позднякова, учениця 11-А класу, декламуючи «Нащо мені чорні брови», Ірина Дрига з 8-В, читаючи «Минають дні…» та Валерія Вовк з 9-А – «Кавказ». На думку і учасників і всіх присутніх на конкурсі, такі заходи об’єднують людей і дають можливість талановитим дітям продемонструвати свій творчий доробок і любов до творчості Тараса Шевченка. Попереду ще не один захід, присвячений творчості Великого сина українського народу. І все робиться для того, щоб учасники усіх наших заходів відкривали для себе нового Шевченка.

            14 лютого 2014 року в читальному залі бібліотеки проведено тематичний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших державпід назвою «Афганістан – ти серця мого біль».

Упродовж заходу діти подивилися уривок з кінофільму «Виведення військ з Афганістану», а потім, затаївши подих, слухали розповідь безпосереднього учасника тих подій воїна-інтернаціоналіста Георгія Петровича Кислова. Колишній військовий, який пройшов афганськими дорогами, показав дітям фотографії – свідки тієї жорстокої війни та розповів про ті трагічні події. А далі був конкурс читців поезії про афганську війну. Не можна без хвилювання слухати вірші, які лунали з вуст Аліси Коркішко, Яни Маліборської, Анастасії Іваненко, Яни Антоненко,               Олександри Скирди.

І на завершення учні 4-Б класу виконали пісню про дитинство. Так школярі вшанували тих, кому довелося воювати в чужих країнах, виконувати військовий обов’язок та бойовий наказ Батьківщини.


            Учнями 7-Б класу разом із наставником Оленою Дмитрівною Брус був проведений цікавий захід «Історія танцю». Ведучі, Аміна Долина та Олександр Брус, розповідали про хвилюючий і прекрасний вид мистецтва – танець. А далі на всіх очікувало справжнє дійство. Народившись у глибині віків, перші танці стародавніх часів були далекими від тих, що є сьогодні. Вони відтворювали трудові процеси, мали магічний характер.

 

ТАНОК ПЕРВІСНИХ ЛЮДЕЙ

Іспанський танок у виконанні Ані Постольник та Лізи Кулачко

В українських народних танцях є і весняний подих вітру, і тепле лагідне літо, багата осінь і холодна зима.

Найпластичніший і найвиразніший - східний танець, у виконанні Аліни Бредун.

В основі «характерного» танцю лежать риси професійної діяльності. Тож усі залюбки переглянули «Морячок» :

Латино-американський танок, поправу, вважаються одними з найдосконаліших і яскравих. А показали його Євгенія Васюта та Микола Романюк  :

Сучасний танок у виконанні дівчаток 7-В класу:

Танець – це не просто так,

Танець – це, як життя краплина,

Це, як любов, що в снах прилине.

Зірковий сон, небесний такт,

Це, ніби вічності хвилина.


13 лютого 2014 року у приміщенні обласного центру естетичного виховання учнівської молоді проведено відбіркову гру для 7 команд КВН: «Браво» (Новосанжарський навчально-виховний комплекс), «Груз без маркировки»(Полтавська гімназія № 17), «Бонжур» (Шишацька обласна гімназія – інтернат для обдарованих дітей), «Викрутаси»( Пустовойтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради), «Джельтмени сміху» (Лазірківський Будинок дитячої та юнацької творчості, Лазірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.О.Підпалого Оржицької районної ради), «Батерфляй» (Великобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), «Поїхали» (Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко). За підсумками гри команда «Браво» зайняла І місце і вийшла у фінал. У фінальній грі, яка відбудеться 26 лютого , зустрінуться команди : «27 вольт»( Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27), «Такие как все»( Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3), «Браво»(Новосанжарський навчально-виховний комплекс), « Груз без маркировки» ( Полтавська гімназія №17), « Бонжур» (Шишацька обласна гімназія – інтернат для обдарованих дітей).


В пухнасті сукні і свитки

Ялинки повлягались.

Кущі насупили шапки

І вовною пишались.

27 січня вихователями групи продовженого дня третіх класів, Дерев’янко І.О., Красюк А.І. була проведена колективна робота:« Зима-художниця». Використовуючи свої навики і вміння, фантазію вихованці разом із вихователями виготовляли поробки, малювали малюнки,а також зробили колективні плакати. Діти із задоволенням виконували завдання,посмішки і настрій вихованців говорили лише про позитивні емоції.


ТИЖДЕНЬ ТРЕТІХ КЛАСІВ

Можна зорі розсипати в небі,

Можна вітер спинити на мить.

Та для цього всміхатися треба

І світ дитини любить!


5 лютого 2014 року відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат. Поборотися за першість приїхало 10 команд. Оновлена молода команда з Новосанжарського НВК у складі:

Довженко Ірини

Мухи Наталалії

Шинкаренко Катерини

Діденко Вікторії

Красільної Тетяни

Вовк Карини

Повідерної Вікторії

Скалозуб Руслани Ярини Тетяни

Іванюк Анастасії

Моцак Тетяни

Кибкало Анастасії

(тренер Дерев’янко О.П.)

посіла І місце і буде захищати честь району на зональних обласних змаганнях, які відбудуться 7 лютого в приміщенні Новосанжарського НВК. Тож побажаємо нашим командам ( хлопців і дівчат) перемоги в зональних обласних змаганнях, а усіх бажаючих запрошуємо поуболівати за наші команди.23 січня для учнів 2-х класів було проведено

свято «Моя країна – Україна».

Мова йшла про найдорожче серце кожної людини – Батьківщину. Діти залюбки розказували вірші, співали пісні, демонстрували свої знання народних звичаїв та традицій в інтелектуальній грі-подорожі «Чи знаєш ти Україну?». Обидві команди «Калинонька» і «Вербиченька» виступили на належному рівні. Школярі отримали нові відомості про минуле своєї країни, її культуру, історію, збагатили словниковий запас. Організатори (Шаравара Н.В., Клюшник О.А., Калантиря Г.І., Хабло І.В.),сподіваються, що свято сприяло відродженню паростків духовності, формуванню рис свідомого громадянина України.


 

Команді «Браво» - Браво!

Дотепний гумор, вдалі жарти, радість і сміх, що дарує КВН, об’єднує в своє коло найвинахідливіших та найкмітливіших. Переможець районних змагань команда «Браво» Новосанжарського НВК виборола право захищати честь нашого району на обласних зональних змаганнях, які відбулися 21 січня 2014 року в Будинку культури міста Карлівка. За першість боролися такі команди: «Поїхали» (Карлівська гімназія), «Все пучком» (Котелевська ЗОШ), «Фейл» (Чутівська ЗОШ), «Вітамін» (Полтавський РБДЮТ на базі Розсошенської гімназії), «Ювента» (Машівська спеціалізована школа) та «Браво» (Новосанжарський НВК). Команди продемонстрували вміння жартувати у трьох стандартних конкурсах цієї гри: «Візитка», «Розминка» і «Домашнє завдання», тема якого була «Чи є життя після батьківських зборів?». Налаштована на хвилю гумору публіка супроводжувала кожен виступ команди «Браво» аплодисментами і сміхом. За підсумками гри найбільшу кількість балів здобула команда «Браво», яка утримує першість у рейтинговій таблиці команд КВН області.

Тож команді «Браво» - Браво!!! Бажаємо успіхів у подальшій боротьбі.


   

24 січня 2014 року в спортивних залах Новосанжарського НВК відбулися районні змагання серед юнаків із волейболу. У запеклій боротьбі між 10-ма командами перемогу здобула команда НВК у складі:

Соколова Віктора

Тіманова Андрія

Кірноса Євгена

Бодака Владислава

Сімона Олега

Сонника Антона

П’явки Максима

Логунова Владислава

Вісича Вадима

Зуєва Олександра

Сліпка Максима

Логунова Миколи

Шнейдера Артура

Суботи Богдана

Дзюбенка Артема

Івка Артема

 Бажаємо команді та їх тренеру Дерев’янку О.П. успіхів у зональних змаганнях!!!


Щиро вітаємо переможців обласної олімпіади

з біології

Чалу Юлію,11 Б – ІІ м. (уч. Вісич К.П.)

Дерев’янко Анастасію, 8 А – ІІІ м.(уч. Конько В.Д.)

з української мови та літератури

Черевик Ольгу,10Г– ІІ м. (уч. Білоконь А.А.)

 з історії

Дригу Ірину, 8 В – ІІІ м. (уч. Бунецька Г.В.)

з англійської мови

Лозу Ольгу, 10 Г – ІІІ м. (уч. Гаврилюк Н.Г.)

Черевик Ольгу, 10 Г – ІІ м. (уч.Сіврюк О.М.)

Шпортька Євгенія, 11 Б – ІІ м. (уч.Зимовець Ю.М.)

з фізики 

Скирду Олександру ,11 А - ІІІ м. (уч.Мехедько В.О.)  

з трудового навчання

Музику Наталію, 10 Г - ІІ м. (уч.Байбара Т.В.)

Бажаємо нових успіхів і перемог!

 

"Здоров'я діти - здорова нація". Виховний захід під такою назвою пройшов 17 січня у 1 А класі (класний керівник Мокляк Тетяна Олександрівна).

В ході свята учні познайомилися з Нехворійком та його правилами здорового способу життя. Перед дітьми виступили зі своїми порадами: районний лікар-педіатр Скляр Леся Сергіївна, мама учня 1 А класу Лілія Анатоліївна та бабуся учениці 1 А Людмила Степанівна

Всім було весело і цікаво


Хто здоровий, той не плаче,

Жде його в житті удача.

Він уміє працювати

Вчитись і відпочивати

16 січня вихователем ГПД Фенко В.О. було проведено заняття "Здоровим будь", у ході якого діти розповідали вірші, прислів'я про здоров'я, відгадували загадки про овочі та фрукти, які містять вітаміни. Вияснили, що потрібно робити, щоб бути здоровими, виділили 6 правил здорового способу життя.

А потім було проведено змагання між командами "Спритні" та "Завзяті". У результаті перемогла дружба.

Свято пройшло весело. Усі залишилися задоволеними.


13.01.2014 - ми розпочинаємо ІІ семестр


10.01.2014 року в Новосанжарському кінотеатрі "САНЖАРИ" відбувся фінальний конкурс району з КВК в якому Новосанжарська команда КВК "БРАВО" зайняла І місце.


 

Щиро вітаю всіх учасників навчально-виховного процесу: працівників школи, учнів та їх батьків з Новим 2014 роком. Бажаю міцного здоров'я, радості, нових творчих досягнень, благополуччя в кожній родині.

Директор Новосанжарського НВК М.І.Решетило

 


В актовій залі Новосанжарського НВК відбулися Новорічні свята

 

 


 

 

 


 

     19 грудня у Києві відбулось оголошення переможців конкурсу, метою котрого був відбір шкіл України до ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ».

      В числі переможців - Новосанжарський навчально-виховний комплекс.

      Це стало можливим завдяки спільній творчій роботі всіх учасників навчально-виховного процесу Новосанжарського НВК, адже до уваги брались стан матеріально-технічної бази школи, рівень підготовки та результати праці вчителів, досягнення учнів.

     «Відкритий світ» створює єдиний навчально-інформаційний online простір для учнів,       cтворюється безпечний освітній портал, який поєднує в собі величезну кількість навчального матеріалу (звичайного та інтерактивного) і цікаву соціальну мережу. Він забезпечить рівний доступ до освітніх матеріалів для всіх дітей, вчителів та батьків учасників проекту. Вже в лютому-березні Новосанжарському НВК буде передано новітнє мультимедійне обладнання: комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси. Портативні та зручні планшети для школярів будуть розповсюджуватись за соціально прийнятною ціною. 

     Проектом «Відкритий світ буде створено національну телекомунікаційну мережу на базі технології 4G – нового покоління бездротового зв’язку. Вона з’єднає між собою всіх учасників проекту: школи, планшети школярів, комп’ютери батьків і педагогів у єдину систему. Це допоможе забезпечити високий стандарт навчання.

     Вчителі Новосанжарського НВК за допомогою Освітнього порталу зможуть з легкістю структурувати всю навчальну діяльність в навчальному класі.

     Учням Новосанжарського НВК з Освітнім порталом вчитися стане легше і набагато цікавіше.        Батькам буде легко і зручно подивитись, як навчається дитина. Для цього їм більше не треба перевіряти щоденники і класні журнали – кожна оцінка і кожне завдання одразу вноситимуться в систему.Щиро вітаємо переможців та призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови ім.. Петра Яцика

Піскову Єлизавету, 4 кл. – ІІ м. (уч Шмигло Т.І.)

Зікранець Анну,5 кл. VІ м.(уч. Білоконь А.А.)

Моцак Тетяну, 8 кл. ІVм.( уч. Дерев'янко С.М.)

Бажаємо нових успіхів та перемог!!!


Щиро вітаємо переможців районної олімпіади

з географії

Черненка Павла, 8 В - ІІІ м. (уч.Лоза Б.М.)

Співак Ірину, 10 В - Ім.(уч.Величко О.Б.)

Лесюка Владислава, 10 В - ІІІм.(уч. Величко О.Б.)

з правознавства

Протаса Руслана, 10 В - ІІ м. ( уч. Скирда Н. М.)

Михайлика Максима, 11 А – ІІІ м.( уч. Скирда Н. М.)

 

 з англійської мови

8кл.

Сіврюк Вікторію, 8 В - І м. (уч. Сіврюк О.М.)

Шкурку Веніамна, 8 В – ІІ м. (уч. Сіврюк О.М.)

Дригу Ірину, 8 В ІІІ м. (уч. Сіврюк О.М.)

9 кл.

Крикун Ольгу, 9 А – ІІ м. (уч. Сіврюк О.М.)

Яроху Марію, 9 А – ІІ м. (уч. Лещенко Т.М.)

10кл.

Черевик Ольгу, 10 Г – І м. (уч. Сіврюк О.М.)

Лозу Ольгу, 10 Г – ІІ м. (уч. Гаврилюк Н.Г.)

11 кл.

Шпортька Євгенія, 11 Б І м. (уч. Зимовець Ю.М.)

Лебідь Олександру, 11 Б – ІІ м.( уч. Зимовець Ю.М.)

 

з фізкультури

Курдова Богдана, 11 Б кл.( уч. Дерев'янко О.П.)

 з української мови та літератури

8 клас

Дригу Ірину, 8 В кл. - ІІ м. (уч. Дерев'янко С.М., Проскурня О.А.)

Сіврюк Вікторію, 8 В кл. - ІІ м. (уч. Дерев'янко С.М., Проскурня О.А.)

9 клас

Мошуру Вікторію, 9 а кл. - ІІІ м. (уч. Білоконь А.А.)

10 клас

Черевик Ольгу, 10 Г кл. - І м. (уч. Білоконь А.А.)

11 клас

Підлісну Наталію, 11 А - ІІІм.( уч. Царенко Г.Б.)

 

 з російської мови та світової літератури

9 клас

Мошуру Вікторію, 9 А - І м. (уч.Кольба С.В.)

Коваленко Ярину, 9 В - ІІ м.(уч. Кольба С.В., Скубій І.М.)

10 клас

Черевик Ольгу, 10 Г - Ім. (уч. Камуз Л.П.,Шкільна О.Г.)

11 клас

Чала Юліяю 11 Б - Ім.( уч. Кольба С.В., Шкільна О.Г.)

Шпортька Євгенія, 11 Б  - ІІм.(уч. Кольба С.В., Шкільна О.Г.)


 з педагогіки та психології

Кучугуру Вадима, 11 А - ІІ м. (керівник Шовкопляс Н.І.)

з інформаційних технологій

Луговського Владислава, 9 В кл. - І м. (уч. Чумак А.А.)

 з хімії

Кибкало Анну,11 А - І м.

Чалу Юлію, 11 Б - ІІ м.

Крису Дмитра, 10 В - І м

та їх вчителя Янко Л.І.

з екології

Чалу Юлію, 11 Б - І м. (уч. Вісич К.П.)

 з німецької мови

Капроненко Єлизавету, 10 Г кл.– ІІ м. (уч.Авдєєва Н.П.)

Чалу Юлію, 11 Б кл. – ІІІ м. (уч.Авдєєва Н.П.)

 з математики

Нікітченка Євгенія, 6 В - ІІм. (уч. Джежела Л.М.)

Гака Артема, 7 А - І м. ( уч. Чумак А.В.)

Камєнєва Станіслава, 10 В - І м. ( уч. Джежела Л.М.)

Каблукова Владислава, 10 В - ІІ м.( уч. Бариш Н.М.)

Скирду Олександру, 11 А - І м. (уч. Десятун О.Ф.)

 

 з біології

Дерев'янко Анастасію, 8 А - ІІ м. (уч. Конько В.Д.)

Співак Ірину, 10 В - ІІІ м. (уч. Вісич К.П.)

Чалу Юлію, 11 А  -І м. (уч. Вісич К.П.)

Бажаємо перемог на обласній олімпіаді!

  

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика

Шовкопляса Олександра, 3 В кл. ІІІ м. (уч. Прядко В.Ф.)

Піскову Єлизавету, 4 В І м. (уч. Шмигло Т.І.)

Миску Інгу, 4 В ІІ м. (уч. Шмигло Т.І.)

Зікранець Анну, 5 Бкл. І м. (уч. Білоконь А.А.)

Дмитренко Катерину, 6 В кл.ІІм.(уч. Тищенко Г.Ф.)

Моцак Тетяну, 8 В кл. І м.(уч. Дерев'янко С.М.)

Черевик Ольгу, 10 Г кл. І м. (уч. Білоконь А.А.)

Позднякову Анастасію, 11 А- І м. ( уч. Царенко Г.Б.)

Бажаємо успіхів на обласному конкурсі !


 

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Г.Шевченка

Зікранець Анну, 5 Бкл.; І м. (уч. Білоконь А.А.)

Сіврюк Вікторію, 8 В кл. І м.(уч. Дерев'янко С.М., Проскурня О.А.)

Моцак Тетяну, 8 В кл. ІІІ м. (уч. Дерев'янко С.М.)

Коваленко Ярина, 9 В кл. І м.(уч. Білоконь А.А., Тищенко Г.Ф.)

Черевик Ольгу, 10 Г кл. І м. (уч. Білоконь А.А.)

Позднякову Анастасію, 11 А- І м. ( уч. Царенко Г.Б.)

Чалу Юлію, 11 Б ІІ м. ( уч. Вожегова Н.С.)

Бажаємо успіхів на обласному конкурсі


Щиро вітаємо команду дівчат , яка зайняла І місце місце на районних змаганнях із гандболу у складі:

Іванюк Анастасії, 9 В

Гарагонич Оксани, 9 В

Давиденко Віолетти, 10 Г

Кибкало Анастасії, 10 В

Мухи Наталії, 9 А

Ярини Тетяни, 8 В

Повідерної Вікторії, 8 В

Діденко Вікторії, 8 В

Рябухи Анни, 8 В

Каблукової Владислави, 8 В

Вовк Карини, 8 В

Підопригори Дарини, 7 А

Шкурки Касії, 7 А

(Тренер Дерев'янко О.П.)

Бажаємо нових перемог !!!На стадіоні Новосанжарського НВК відбулася зустріч працівників Новосанжарської частини МНС України з учнями четвертих класів. Діти на власні очі побачили, як працюють пожежники. Мали змогу приміряти їхню амуніцію. Спробувати свої сили в цій нелегкій справі. Працівники МНС поглибили знання учнів про причини виникнення пожежі, доступно нагадали учням про їх дії під час пожежі, та як завадити лихові.

 Навігатор по сайту