Переможці шкільних олімпіад

Щиро вітаємо переможців шкільної олімпіади

з англійської мови

 

8 клас

Китайгору Олександру, 8 В – І м. (уч. Сіврюк О.М.)

Дашівського Олега,8 Б – ІІІ м. (уч. Брус О.Д.)

Нещадима Удуарда,8 Б – ІІІ м. (уч. Брус О.Д.)

9 клас

Зимовця Руслана, 9 Б – І м. (уч. Зимовець Ю.М.)

Мороза Дмитра, 9 А – ІІм.  (уч. Злобинець С.Ю.)

Сіврюк Анастасію, 9 Б – ІІІм. (уч. Зимовець Ю.М.)

10 клас

Моцак Поліну, 10 В – І м.(уч. Зимовець Ю.М.)

Олійник Камілу, 10 В – ІІ м.(уч. Зимовець Ю.М.)

Скубій Юлію, 10 В – ІІІм. (Зимовець Ю.М.)

11 клас

Гака Артема, 11 А – І м. . (уч. Сіврюк О.М.)

Васюту Євгенію, 11 А – ІІм. (уч. Сіврюк О.М.)

Бруса Олександра, 11 А – ІІІм. (уч. Лещенко Т.М.)

Дьорова Сергія, 11 А – ІІІм. (уч. Лещенко Т.М.)

 

Щиро вітаємо переможців шкільної олімпіади

з математики

 

6 клас

Слободян Анну, 6 А – І м. (уч. Рудь З.Ф.)

Берлим Анну,6 А – ІІ м. (уч. Рудь З.Ф.)

Казирід Вікторію, 6 Б – ІІІ м. (уч. Янко М.В.)

7 клас

Шовкопляса Олександра, 7 В – І м. . (уч. Інзик Н.О.)

Романця Артема, 7 А – ІІм. . (уч. Рудь З.Ф.)

Жадана Сергія, 7 Б – ІІІм. . (уч. Джежела Л.М.)

8 клас

Китайгору Олександру, 8 В – І м. (уч. Джежела Л.М.)

Кузейка Богдана,8 в – ІІІ м. (уч. Джежела Л.М.

9 клас

Зимовця Руслана, 9 Б – І м. . (уч. Інзик Н.О.)

Мороза Дмитра, 9 А – ІІм. . (уч. Чумак В.М.)

Чорного Дениса, 9 А – ІІІм. (уч. Чумак В.М.)

10 клас

Охріменко Валерію, 10 В – І м. (Джежела Л.М.)

11 клас

Гака Артема, 11 А – І м. . (уч. Інзик Н.О.)

Науменка Бориса, 11 Б – ІІм. . (уч. Інзик Н.О.)

Кривенко Діану, 11 А – ІІІм. . (уч. Інзик Н.О.)

 

Щиро вітаємо переможців шкільної олімпіади

з біології

 

8 клас

Піскову Єлизавету, 8 В – І м. (уч. Вісич К.П.)

Кибкала Давида,8 в – ІІ м. (уч. Вісич К.П.)

Нещадима Едуарда, 8 Б – ІІІ м. (уч. Вісич К.П.)

9 клас

Зікранець Анну, 9 Б – І м. . (уч. Вісич К.П.)

Мороза Дмитра, 9 А – ІІм. . (уч. Вісич К.П.)

Чорного Дениса, 9 А – ІІІм. . (уч. Вісич К.П.)

10 клас

Олійник Камілу, 10 В – І м. (Конько В.Д.)

Росоху Ярослава, 10т в – ІІм. (Конько В.Д.)

Приходька Данила, 10 В – ІІІм. (Конько В.Д.)

11 клас

Шило Ірину, 11 А – І м. . (уч. Вісич К.П.)

Шкурку Касію, 11 А – ІІм. . (уч. Вісич К.П.)

Гака Артема, 11 а – ІІІм. . (уч. Вісич К.П.)

 

Щиро вітаємо переможців шкільної олімпіади

з правознавства

 

9 клас

Федоренка Андрія, 9 А – Ім. (уч. Скирда Н.М.)

Хабло Катерину, 9 А – ІІ м. (уч. Скирда Н.М.)

Шмиголь Антоніна,9 Б – ІІІ м. (уч.Скирда Н.М.)

10 клас

Охріменко Валерія, 10 В – Ім.( уч. Скирда Н.М.)

Сліпка Максима, 10 А – ІІ м. (уч. Скирда Н.М.)

 

Щиро вітаємо переможців шкільної олімпіади

з фізики

 

7 клас

Шовкопляса Олександра, 7 В – І м. (уч. Самойленко С.С.)

Кучугуру Анастасію,7 В – ІІ м.(уч.Самойленко С.С.)

Кобу Ксенію, 7 В – ІІІм. (уч. Самойленко С.С.)

8 клас

Китайгору Олександра, 8 В – І м. (уч. Самойленко С.С.)

Січкар Катерину, 8 В – ІІ м. (уч. Самойленко С.С.)

Бовкун Вікторію, 8 Б – ІІІ м. (уч. Самойленко С.С.)

9 клас

Шкурку Еммануїлу,9 А – І м. (уч. Самойленко С.С.)

Мороза Дмитра,9 А – ІІм. . (уч. Самойленко С.С.)

Зікранець Анну, 9 Б – ІІІм. (уч. Самойленко С.С.)

Хабло Катерину, 9 Б – ІІІ м. (уч. Самойленко С.С.)

10 клас

Нечипуренко Вініаміну, 10 А – І м.(Самойленко С.С.)

Сліпка Максима, 10 А – ІІм. (Самойленко С.С.)

Крису Олександра, 10 В – ІІІм. (Самойленко С.С.)

11 клас

Гака Артема, 11 А – І м. . (уч. Самойленко С.С.)

Шкурку Касію, 11 А – ІІм. . (уч. Самойленко С.С.)

 

Щиро вітаємо переможців шкільної олімпіади

з хімії

 

8 клас

Моцак Олександру , 8 В – І м. (уч. Янко Л.І.)

Січкар Катерину,8 В – ІІ м. (уч. Янко Л.І.

Домащенко Юлію, 8 А – ІІІ м. (уч. Янко Л.І.)

9 клас

Корчиц Вероніку, 9 Б – І м. (уч. Янко Л.І.)

Шкурку Еммануїлу,9 Б – ІІм. . (уч. Янко Л.І.)

Моцак Євгенію , 9 Б – ІІІм. (уч. Янко Л.І.)

10 клас

Приходька Данила, 10 В – І м. (Селюк Т.М.)

Скубій Юлію, 10 В – І м. (Селюк Т.М.)

Нікітченко Євгеній, 10 в – ІІм. (Селюк Т.М.).)

Жовтяк Вікторію, 10 В – ІІІ м. (Селюк Т.М.)

11 клас

Шкурку Касію, 11 А – Ім. (уч. Селюк Т.М.)

Гака Артема, 11 А – ІІм. (уч. Селюк Т.М)

Постольник Марію, 11 А – ІІІм. (уч. Селюк Т.М.)

 

Щиро вітаємо переможців шкільної олімпіади

з української мови та літератури

 

7 клас

Кобу Ксенію, 7 В – Ім. (уч. Царенко Г.Б.)

Андрієвську Катерину, 7 Б – І м.(уч. Дерев’янкоС.М.)

Канюку Катерину, 7 Б – І м. (уч. Дерев’янко С.М.)

Коєву Карину  , 7 Б – ІІ м.(уч. Дерев’янкоС.М.)

            

8 клас

Піскову Єлизавету, 8 В – І м. (уч. Царенко Г.Б.)

Миска Інга,8 В – ІІ м. (уч. Царенко Г.Б.)

Степаниця Анна, 8 Б – ІІІ м. (уч. Проскурня О.А..)

9 клас

Зікранець Анну, 9 Б – І м. (уч. Білоконь А.А.)

Палько Єлизавету,9 Б – ІІм. . (уч. Білоконь А.А.)

Бобонця Іллю, 9 Б – ІІІм. (уч. Білоконь А.А.)

10 клас

Нечипуренко Вініаміну, 10 А – І м(Проскурня О.А..)

Мокляк Яніну, 10 В– ІІм. (Царенко Г.Б)

Теслю Інну, 10 В – ІІІм. (Царенко Г.Б.)

Жовтяк Вікторію, 10 В – ІІІм. (Царенко Г.Б)

11 клас

Шкурку Касію, 11 А – І м.  (уч. Білоконь А.А.)

Руденко Анастасію, 11 А – ІІм.  (уч. Царенко Г.Б.)

Гака Артема, 11 А – ІІІм.  (уч. Білоконь А.А.)

 

Щиро вітаємо переможців шкільної олімпіади

з правознавства

 

9 клас

Федоренка Андрія, 9 А – Ім. (уч. Скирда Н.М.)

Хабло Катерину, 9 А – ІІ м. (уч. Скирда Н.М.)

Шмиголь Антоніна,9 Б – ІІІ м. (уч.Скирда Н.М.)

10 клас

Охріменко Валерія, 10 В – Ім.( уч. Скирда Н.М.)

Сліпка Максима, 10 А – ІІ м. (уч. Скирда Н.М.)

 

Бажаємо нових перемог !!!

 

Коментарі закриті.