Правильне харчування дітей

Правильне харчування для дітей – це, мабуть, найважливіший внесок у їх здоров’я. Їжа, яку їсть ваша дитина, повинна приносити максимальну користь організму. Раціональне харчування дитини робить прямий вплив на темп її розвитку, адже зростаючий організм гостро потребує вітамінів, мікроелементів та поживних речовин. В цій статті ви дізнаєтеся, як навчити дітей правильно харчуватися.

Отже, на чому ж ґрунтується здорове харчування дитини? У першу чергу, продукти не повинні бути «порожніми». Вибираючи в магазині правильне харчування для дітей, віддавайте перевагу фруктам, овочам, рибі і м’ясу, молочним продуктам. А ось всілякі солодощі, які дітки так люблять, краще купувати не часто.

Вас цікавить питання, як навчити дитину їсти правильно? Тоді спробуйте організувати здорове харчування для дітей разом з самою дитиною. Намагайтеся щодня пояснювати, що для того, щоб бути здоровим і сильним, потрібно їсти їжу, яка приносить користь організму і володіє багатьма поживними властивостями. Перетворіть правильне харчування для дітей в гру. Наприклад, вирушаючи разом з дитиною в супермаркет, запропонуйте їй самостійно наповнити кошик корисними продуктами. Одночасно пояснюйте, чому яблука корисніше печива, чому від морквини дітки швидше ростуть і т.д. У такій ігровій формі дитина швидше зрозуміє, як правильно харчуватися.

Розмовляючи з дитиною про правильне харчування для молодших школярів, ні в якому разі не перетворюйте розмову в лекцію. Пам’ятайте: найкраще діти сприймають інформацію в ігровій, цікавій формі.

Ну і, зрозуміло, кращий варіант організувати правильне харчування для школяра – це почати харчуватися такою ж їжею! Адже саме ви купуєте всі продукти та їх готуєте. Тому у ваших силах звільнити холодильник від «шкідливої» їжі і зробити харчування дітей шкільного віку здоровим і правильним!

Візьміть на озброєння кілька порад, як правильно харчуватися дітям:

– Овочі – важлива частина правильного харчування для школярів. Розподіляючи продукти в холодильнику, поставте тарілку зі свіжими або вареними овочами на рівні очей дитини.

– Правильне харчування школяра обов’язково має включати багато фруктів. Наповнюючи вазу з фруктами, віддавайте перевагу найкрасивішим, яскравим, різнобарвним плодам.

– Обладнайте на кухні особливе місце для корисних перекусів. Повноцінне харчування для дітей обов’язково має включати сухофрукти, горіхи, хлібці.

Здорове харчування для дітей містить у собі ще і приємну атмосферу за столом. Візьміть за правило розмовляти за столом виключно про приязні речі: це допоможе дитині розслабитися і поліпшить її апетит.

Якщо вас цікавить, як навчити дітей харчуватися правильно, вирушайте разом з дитиною на дачу чи город: це – відмінна можливість зробити екскурс в тему здорового харчування. Розповідайте про те, які корисні речовини містяться овочах і фруктах, що ростуть на грядках, та як правильно харчуватися дітям.

Коментарі закриті.