Переможці районних олімпіад

Щиро вітаємо переможців районної олімпіади

з хімії

7 клас
Шовкопляса Олександра, 7 В – І м. (уч. Селюк Т.М.)

з фізики

7 клас
Шовкопляса Олександра, 7 В – І м. (уч. Самойленко С.С.)

8 клас
Китайгору Олександра, 8 В – ІІ м. (уч. Самойленко С.С.)

з географії

10 клас
Крису Олександра,10 В – І м. (уч. Величко О.Б.)

11 клас
Гака Артема,11 А – І м. (уч. Лоза Б.М.)

з англійської мови

8 клас

Китайгору Олександра, 8 В – І м. ( уч. Сіврюк О.М.)

Дашівського Олега, 8 Б – ІІ м. ( уч. Брус О.Д.)

9 клас

Зимовця Руслана, 9 Б – І м. (уч.Зимовець Ю.М.)

Мороза Дмитра,9 А –  ІІ м. (уч.Злобинець С.Ю.)

10 клас

Олійник Камілу, 10 В – І м. ( уч. Зимовець Ю.М.)

 Моцак Поліну, 10 В – ІІ м. (уч. Зимовець Ю.М.)

11 клас

Гака Артема,11А – Ім.(уч.Сіврюк О.М.)

Васюту Євгенію,11 А – ІІ м. (уч. Сіврюк О.М.)

з російської мови та літератури

10 клас

   Нечипуренко Вініаміну,10 А – ІІІм.(уч Скубій І.М.)

з математики

7 клас

Шовкопляса Олександра, 7 В – Ім. (уч. Інзик Н.О.)

Романець Артем, 7-А – ІІІ м. (уч. Рудь З.Ф.)

9  клас

Зимовця Руслана, 9 Б – Ім. ( уч. Інзик Н.О.)

10 клас

Охріменко Валерію, 10 В – І м. (уч. Джежела Л.М.)

11 клас

Гака Артема, 11 А – І м. (уч. Інзик Н.О.)

з української мови та літератури

7 клас

Кобу Ксенію, 7В – І м.( уч. Царенко Г.Б.)

Андрієвську Катерину, ІІ м. (уч.Дерев’янко С.М.)

8 клас

Піскову Єлизавету, 8 В – ІІ м. ( уч. Царенко Г.Б.)

9 клас

Зікранець Анну, 9 Б – І м. ( уч. Білоконь А.А.)

10 клас

Нечипуренко Вініаміну,10 А – ІІІм.(уч Проскурня О.А.)

з правознавства

10 клас

   Охріменко Валерію, 9 А – ІІ м. (уч. Скирда Н.М.)

з біології

8 клас

Піскову Єлизавету, 8 В – ІІІм. (уч. Вісич К.П.)

10 клас

Олійник Камілу, 10 В – ІІІм. ( уч. Конько В.Д.)

11 клас

Шило Ірину, 11А – І м. (уч. Вісич К.П.)

з економіки

9 клас

Мороза Дмитра, 9 А – І м. (уч. Рудь З.Ф.)

Чорного Дениса, 9 А – ІІІ м.  (уч. Рудь З.Ф.)

11 клас

Гака Артема, 11 А – І м. (уч. Рудь З.Ф.)

Педаша Дмитра, 11 А – ІІ м. (уч. Рудь З.Ф.)

з інформаційних технологій

11 клас

   Мирошниченко Назар, 11 А – ІІ м.( Чумак А.А.)

з трудового навчання

8 клас

Сливку Валерію, 7А – ІІ м. (уч. Поставна С.О.)

Шпортько Анастасію,7 А – ІІІ м. (уч. Поставна С.О.)

9 клас

   Шмиголь Антоніну, 9 Б – І м. (уч. Байбара Т.В.)

Січкар Катерину, 8 В – ІІм.  (уч. Байбара Т.В.)

10 клас

  Нечипуренко Вініаміну, 10 В – І м.( Поставна С.О.)

   11 клас

Скубій Юлію, 11 А – І м. . (уч. Байбара Т.В.)

з історії

9 клас

Мороза Дмитра, 9 А – ІІ м. (уч. Кирчата А.П.)

10 клас

Теслю Інну, 10 В – ІІ м.( Кирчата А.П.)

 

Бажаємо нових перемог !!!

Коментарі закриті.