Загальна характеристика навчального закладу

                Новосанжарська загально освітня школа І-ІІІ ступенів  Новосанжарської районної ради Полтавської області створений як загальноосвітній навчальний заклад нового типу відповідно до Конституції України, Законів України “Про освіту” та “Про загальну середню освіту”, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Інструкції про організацію та діяльність загальноосвітніх закладів та інших законодавчих актів України з питань освіти і заснований на майні, що є спільною власністю територіальних громад Новосанжарського району Полтавської області. Новосанжарський навчально-виховний комплекс створений на базі Новосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і є її правонаступником.
Новосанжарський навчально-виховний комплекс створений на базі Новосанжарської середньої школи у 1997 році, є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в установі банку, печатку, штамп, ідентифікаційний номер.
Засновником навчально-виховного комплексу є Новосанжарська районна рада. Утримання та розвиток матеріально-технічної бази навчально-виховного комплексу фінансується за рахунок коштів районного бюджету.
             Головною метою навчально-виховного комплексу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.
            Керуючись рішенням і пропозиціями Міністерства освіти України, а також пропозиціями відділу освіти Новосанжарської РДА, колектив навчально–виховного комплексу у тісній співпраці з базовими підприємствами, батьками та громадськістю здійснює підготовку водіїв транспортних засобів категорії «С», «С 1», швачок, вишивальників. Підготовка спеціалістів масових технічних професій та інша виробнича діяльність здійснюється згідно чинного законодавства, Постанови Верховної Ради України, наказів Міністерства освіти і науки України за відповідними навчальними програмами і нормативно – методичними документами. По закінченню навчання, учні складають кваліфікаційні екзамени, їм видається посвідчення державного зразка.

Коментарі закриті.