Зустріч з воїном АТО

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, до Новосанжарського навчально-виховного комплексу завітав колишній військовослужбовець, випускник Новосанжарського НВК Самойленко Владислав Олександрович, який був безпосереднім учасником подій, що розвивались влітку минулого року на кордоні України з Росією та в Дебальцево. Ця зустріч була організована учнями 11-Б класу. До участі у святковому заході долучились учні 10-х та 11-х класів.

Огранізатори заходу на чолі з класним керівником 11-Б класу Самойленко С.С. ознайомили з історією свята Покрови Пресвятої Богородиці, з традиціями його святкування, які беруть початок ще з часів козацтва. Зазначалось, що День захисника України є всенародним святом: і в зоні бойових дій, і там, де панує мир, тисячі українців – військові, добровольці, волонтери, медики – в різний спосіб наближають перемогу над ворогом. Влад розповів про власну участь у боях на сході України, поділився спогадами про загиблих бойових товаришів, відповів на численні питання молоді.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять воїнів України, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Учениця 11-Б классу Васюта Владислава

voin-ato-1

Коментарі закриті.